Rehabcare Nadační Fond Rehabcare.cz


Nadační Fond Rehabcare.cz

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.9.2019 byl předán peněžní dar ve výši 18 837,- Kačence a její rodině. Peníze pokryjí Kačence částečne rehabilitační pobyt v Klimkovicích.

Děkujem všem, kteří jste do sbírky přispěli. Tamara a Lukáš Nadační fond Rehabcare.cz


     

                 


                    Nadační fond Rehabcare.cz zahajuje veřejnou sbírku na Kačenku


K3 na Kilimandžáro,pro Kačenku, na Klimkovice          

 

Kačenka má dětskou mozkovou obrnu (DMO). Kačenka chce běhat a hrát si stejně jako její dvojče Anežka. Kačenka je nyní odkázána na invalidní vozík, ale díky opakované lázeňské péči spojené s Klim- Therapy a každodennímu tréninku udělá už pár krůčků. Bohužel tato terapie je pouze pro samoplátce a rodina si nemůže dovolit hradit další terapii, která by Kačenku v jejím boji s DMO posunula zase o krůček dál k samostatné chůzi.

 

Alena Vrátná je triatlonistka, cyklistka, všestraná sportovkyně a hlavně člověk s nezdolným elánem, optimismem a srdcem na dlani.

 

Dáša Hájková je žena s velkým Ž, spolehlivá kamárádka, která Alenu doprovází na každém těžkém triatlonu jako její velká podpora. Zodpovědný sportovec amatér s nevyčerpatelnou energií.

 

Co mají ty 3 holky společného? Jsou to velké bojovnice!

 

Alena a Dáša se rozhodly vyšplhat na nejvyšší horu Afriky do výšky 5895m. A aby tam nešly jen tak, rozhodly se, že svým výstupem podpoří sbírku na Kačenku a její další Klim- Therapy. A Kačenka by jednoho dne mohla sama vyšplhat třeba na Kilimandžáro!

 

Od 17.7.2019 do 31.8.2019 můžete přispět na transparentní účet Nadačního fondu Rehabcare.cz částkou: 58,-Kč nebo 589,-Kč nebo 5895,- Kč

Číslo účtu: 287609808/0300

Variabilní symbol: 58952019

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------16.6.2019 1. ročník Teplické zámecké štafety- odkaz na foto https://www.facebook.com/pg/rehabcare.cz/photos/?tab=album&album_id=3033422973349428